niedziela 17 grudzień 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE A.D. 2017-12-10

10.12.2017 r. - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Kościół w Polsce obchodzi dzisiaj dzień modlitwy w intencji Kościoła Katolickiego na Wschodzie.Do modlitwy dołączamy także dar pomocy materialnej  -  zbierane są ofiary do puszek na pomoc dla nich.

2. Służba liturgiczna rozprowadza sianko na stół wigilijny.Dochód będzie przeznaczony na fundusz ministrancki.

3. W sklepiku brata Alberta można nabywać świece”Caritas”,a także inne świąteczne rzeczy,a u pana organisty można nabyć opłatki

4. W następną niedzielę /17 grudnia/działający przy naszej parafii Skauci Europy,będą rozprowadzać wykonane przez siebie ozdoby świąteczne. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na zakup niezbędnego sprzętu i dofinansowanie wyjazdów. Z góry dziękujemy za wsparcie.

5. Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego zaprasza mieszkańców na Nowodworskie spotkanie wigilijne, które odbędzie się w dniu 17 grudnia /niedziela/ o godz.15.00 w Hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul.Sportowej.

6. Organizowany jest wyjazd w ferie zimowe od 14 do 20 stycznia do Murzasichla. Zapraszamy dzieci i młodzież. Koszt wyjazdu 700 złotych. Informacje u ks. Roberta.

7. Przebieg wizyty duszpasterskiej będzie następujący:

11.XII./poniedziałek/g.16.00 – ul.Inżynierska 1 ,3

12.XII./wtorek/g.16.00 – ul.Bohaterów Modlina numery parzyste i nieparzyste/niska zabudowa/ oraz bloki 77 ,79.

13.XII./środa/g.16.00 – ul.Warszawska 8 ,10 ,11 ,13 ,15 ,18

14.XII./czwartek/g.16.00 – ul.Mazowiecka 6 .7 , Targowa 2 ,1/3

15.XII./piątek/g.16.00 – ul.Gospodarcza i Nowołęczna cała i blok 3 ,
Okunin 140 ,142 ,142a,Maturzystów n.z.,Sportowa 70 ,72 ,74 ,Śniadeckich 14 ,15 ,21 / 3 domy/

16.XII./sobota/g.9.00 – Okunin I od Gospodarczej ,Okunin I od Spokojnej
16.XII./sobota/ g.14.00 – Lotników n.z., Spacerowa – n.z i blok nr.1, Zdobywców Kosmosu n.z.

Kolejne dni kolędy rozpoczniemy od dn.28 grudnia – podamy w póżniejszym terminie.

========

NIEDZIELA  10 GRUDZIEŃ  2017

7.00  w int.  różańca fatimskiego
8.30  + Janinę Pękul greg. 10
10.00  + Aleksandrę, Franciszka, Janinę Nerc, Marię Garbowską;
11.30  + Marię, Stanisława Garbowscy;
13.00 ZA PARAFIAN
18.00  + Jadwigę Podgórską

PONIEDZIAŁEK 11 GRUDZIEŃ 2017

6.30  + Janina Pekul 11 greg.
6.30 +  Jadwigę Traczyk,
6.30 + za zmarłych z rodziny Kamińskich i Bieńkowskich oraz zmarłych Piotra i Józefa;
10.00 + Kazimierz Zembrzuski pogrzeb
18.00  + Stefana Jasińskiego Irenę Szymańską, Marię i Bronisława Szymańskich, Teofilę i Jana Jasińskich, Adama Strężyńskiego

WTOREK  12 GRUDZIEŃ 2017

6.30 + Janinę Pękul 12 greg.
6.30  + Cecylię i Franciszka Składanek
6.30 + Krystynę Wysocką
8.30 + Jacka Sosnowskiego pogrzeb
18.00  + Zmrłych rodziców : Józefa i Janinę Papis, Feliksa, Ryszarda, Szczepana i Henryka, Irenę, Halinę, Stanisławę i Barbarę Papis, Romana Jaromina i dziadków z obu stron

ŚRODA 13 GRUDZIEŃ 2017

6.30 + Janinę Pękul 13 greg
6.30 + Alinę w 10 r. śm, Ewę i Kazimierza Wardak
6.30  + Jolantę i Jana Stasiczak, Helenę, Barbarę, Janinę, Ignacego i Mieczysława Stryjek
10.00 + Sławomira Zarębę pogrzeb
18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK 14 GRUDZIEŃ 2017

6.30 + Janinę Pękul 14 greg.
6.30 + Krystynę Wysocką
6.30 + Helenę Stępniewską p.p
18.00 + zm. Stanisława Rychlewskiego w 2 r. śm

PIĄTEK  15 GRUDZIEŃ  2017

6.30 + Janinę Pękul 15 greg.
6.30 + Cecylię Cytryniak w 1 r. śm
6.30 + Sławomira Siwek i zmarłych z rodziny Siwek Ryplewskich i Kępskich
18.00 + Longina Zakrzewskiego w 5 r. śm i zmarłych rodziców z obu stron

SOBOTA  16 GRUDZIEŃ 2017

6.30 + Janinę Pękul 16 greg.
6.30 + Genowefę i Franciszka Brodowskich i zmarłych z rodziny Brodowskich i Pająków
6.30 + Anielę Szymańską i Marię Karwacką
18.00  + Marię Wiewiór

NIEDZIELA  17 GRUDZIEŃ  2017

7.00  + Janinę Pękul greg. 17
7.00  + Jarosława Malczyk
8.30 +  WYPOMINKI ROCZNE
10.00  + Mieczysławę, Władysława, Waldemara Tobolczyk, Franciszka Bagińskiego i zmarłych z rodziny, Danute i Jana Granoszewskich i Krzysztofa Kaczmarka
11.30  + w intencji niepełnosprawnych
13.00 ZA PARAFIAN
18.00  + Apolonię i Aleksandra Hołyńskich i Mariana Urbaniak


NIEDZIELA  10 GRUDZIEŃ  2017

7.00  w int.  różańca fatimskiego

8.30  + Janinę Pękul greg. 10

10.00  + Aleksandrę, Franciszka, Janinę Nerc, Marię Garbowską;

11.30  + Marię, Stanisława Garbowscy;

13.00 za parafian

 

18.00  + Jadwigę Podgórską

 

PONIEDZIAŁEK 11 GRUDZIEŃ 2017

6.30  + Janina Pekul 11 greg.

6.30 +  Jadwigę Traczyk,

6.30 + za zmarłych z rodziny Kamińskich i Bieńkowskich oraz zmarłych Piotra i Józefa;

10.00 + Kazimierz Zembrzuski pogrzeb

18.00  + Stefana Jasińskiego Irenę Szymańską, Marię i Bronisława Szymańskich, Teofilę i Jana Jasińskich, Adama Strężyńskiego

 

WTOREK  12 GRUDZIEŃ 2017

6.30 + Janinę Pękul 12 greg.

6.30  + Cecylię i Franciszka Składanek

6.30 + Krystynę Wysocką

8.30 + Jacka Sosnowskiego pogrzeb

18.00  + Zmrłych rodziców : Józefa i Janinę Papis, Feliksa, Ryszarda, Szczepana i Henryka, Irenę, Halinę, Stanisławę i Barbarę Papis, Romana Jaromina i dziadków z obu stron

 

ŚRODA 13 GRUDZIEŃ 2017

6.30 + Janinę Pękul 13 greg

6.30 + Alinę w 10 r. śm, Ewę i Kazimierza Wardak

6.30  + Jolantę i Jana Stasiczak, Helenę, Barbarę, Janinę, Ignacego i Mieczysława Stryjek

10.00 + Sławomira Zarębę pogrzeb

 

18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

 

 

CZWARTEK 14 GRUDZIEŃ 2017

6.30 + Janinę Pękul 14 greg.

6.30 + Krystynę Wysocką

6.30 + Helenę Stępniewską p.p

18.00 + zm. Stanisława Rychlewskiego w 2 r. śm

PIĄTEK  15 GRUDZIEŃ  2017

6.30 + Janinę Pękul 15 greg.

6.30 + Cecylię Cytryniak w 1 r. śm

6.30 + Sławomira Siwek i zmarłych z rodziny Siwek Ryplewskich i Kępskich

18.00 + Longina Zakrzewskiego w 5 r. śm i zmarłych rodziców z obu stron

SOBOTA  16 GRUDZIEŃ 2017

6.30 + Janinę Pękul 16 greg.

6.30 + Genowefę i Franciszka Brodowskich i zmarłych z rodziny Brodowskich i Pająków

6.30 + Anielę Szymańską i Marię Karwacką

18.00  + Marię Wiewiór

NIEDZIELA  17 GRUDZIEŃ  2017

7.00  + Janinę Pękul greg. 17

7.00  + Jarosława Malczyk

8.30 +  WYPOMINKI ROCZNE

10.00  + Mieczysławę, Władysława, Waldemara Tobolczyk, Franciszka Bagińskiego i zmarłych z rodziny, Danute i Jana Granoszewskich i Krzysztofa Kaczmarka

11.30  + w intencji niepełnosprawnych

13.00 za parafian

 

18.00  + Apolonię i Aleksandra Hołyńskich i Mariana Urbaniak

Podkategorie

Strona 1 z 165

Scroll to top